Delegalizacja Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych MOŻLIWA!

Delegalizacja Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych MOŻLIWA!

Delegalizacja Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych MOŻLIWA!

Tekst pochodzi ze strony: polskalniepodlegla.pl

Obiecałem, że napiszę kilka słów o lewackim hochsztaplerze Rafale Gawle. Słowa dotrzymuje. Ale zacznijmy od początku… 11 listopada 2016 roku, podczas wrocławskiego Marszu Patriotów, miałem przemówienie (nagranie zamieszczam poniżej publikacji). Odpowiednio dobrane słowa, ostra retoryka i nie pozostawienie suchej nitki na Michniku, Zuckerbergu, Sorosie i Banderze, tak rozwścieczyło dowodzącego Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Rafała Gawła, że złożył na mnie doniesienie do prokuratury. Jad nienawiści strumieniami wylewa się z jego lewackiej paszczy. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że niebawem zadławi się nim na dobre. A to z korzyścią dla Polski.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowski i Ksenofobicznych, w listopadzie ubiegłego roku, poinformował na Facebook’u, że doniósł na mnie do prokuratury w sprawie przemówienia we Wrocławiu. Wcale mnie to nie zdziwiło. Przecież podczas przemówienia „pocisnąłem” ich główne źródło dochodu – Georga Sorosa.

Rodzi się faszyzm?

NA NASZYCH OCZACH RODZI SIĘ FASZYZM W POLSCE! W środku dnia nie niepokojony przez nikogo lider narodowców wygłasza skrajnie antysemickie przemówienie. Słuchały go małe dzieci, gimnazjaliści, policjanci… Nikt nie zareagował. Nikt go nie zatrzymał, żaden z setek funkcjonariuszy będących świadkami przestępstwa nie podjął interwencji. Młody skrajnie prawicowy nacjonalista spokojnie w środku Europy, publicznie propagował nienawiść do Polaków narodowości żydowskiej. W kraju w którym niespełna kilkadziesiąt lat temu ludzie podobni do mówcy zamordowali i spalili w krematoryjnych piecach miliony mężczyzn, kobiet i dzieci. Nie znalazł się nikt kto zaprotestowałby i odebrał mikrofon nawołującemu do nienawiści antysemicie.

Część biła brawo i wiwatowała, reszta biernie patrzyła. To jest ostatni moment by zacząć działać, zdelegalizować odradzających się neofaszystów z ONR, MW czy NOP. Wyznaczyć granicę dobra i zła. Zacząć reagować na wszelkie przejawy antysemityzmu, rasizmu i ksenofobii. Zacznijmy respektować zapisy Polskiej Konstytucji która zabrania istnienia organizacji o charakterze totalitarnym. Jeśli dzisiaj tego nie zrobimy, to za kilka lat neofaszyści wejdą do Sejmu, wtedy będzie już za późno.

Rafał Gaweł

Złożyliśmy w tej sprawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Tymi słowami, kierujący ośrodkiem Rafał Gaweł, poinformował opinię publiczną o możliwości popełnienia przeze mnie przestępstwa, zarzucając mi mowę nienawiści, antysemityzm, ksenofobię itd. Wszystko według starej reguły. Obelgi tego typu słyszy każdy o wyrazistych, narodowych czy katolickich poglądach. Obnażają one jedynie tych, którzy rzucają nimi jak mięsem. A ja pytam, kim musi być ten, którego drażnią słowa prawdy o sterującym antypolskim medium ukraińskim żydzie Aaronie Szechterze, zwanym Michnikiem? Kogo reprezentuje ten kto staje w obronie orędownika multi-kulti, członka masońskich organizacji, i wyznawcy promującego nienawiść Talmudu Georga Sorosa? Na jakich układach musi być ten, który zionie nienawiścią do każdego demaskującego nihilizm Unii Europejskiej, będącej marksistowskim odwzorowaniem ZSRR? Czy sprzeciw wobec dekomunizacji i rozliczenia zdrajców, do czego nawoływałem, jest działaniem na korzyść państwa polskiego? Czy wreszcie tłumnie wyrażone pragnienie zbudowania Wielkiej Katolickiej Polski pozbawionej talmudycznego rasizmu jest oznaką faszyzmu? Czy ziejący nienawiścią ośrodek nie powinien zostać zdelegalizowany?

Kilka dni temu, na wieść o tym, że Prokuratura Krajowa zajmuje się naszym apelem ws. delegalizacji Ośrodka MZRiK, opublikowano taki oto wpis:

Czy to nie jest mowa nienawiści, z którą ośrodek podobno zamierza walczyć? Na rzucanie w moim kierunku obelg mieści się w granicach polskiego prawa?

Podobnie jak w moim kierunku, Rafał Gaweł rzuca inwektywy w kierunku innych patriotów, katolików . Niemal wszystkich, którzy nie przypadli mu do gustu, bo identyfikują się z konserwatywnymi wartościami. Czy aby stanowisko Ośrodka – oficjalnie popieranego przez Związek Gmin Żydowskich w Polsce – w tym i innych przypadkach, nie przypomina ksenofobii Talmudu (np. Tylko żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi tylko bydłem)?

Spektakle nienawiści

Kim jest Rafał Gaweł? To dyrektor lewackiego teatru „TrzyRzecze”. Teatr to za duże słowo! Owszem, odgrywają w nim spektakle. Tylko problem, w tym że są to spektakle nienawiści. To propagandowa tuba wrogów Ojczyzny. Gaweł reaguje alergicznie na wszystko, co w jakikolwiek sposób wiąże się z patriotyzmem czy Wielką Polską Katolicką. Świadczy o tym chociażby listopadowy spektakl „Polska Krew”. Oto jego zapowiedź:

Romuald, ma 24 lata i wierzy w prezesa. Mówi o nim „Tato”. Jego żona Lucyna jest antysemitką, prowadzi bloga, na którym tropi Żydów i zdrajców narodu. Marzy o Wielkiej Polsce Katolickiej. Romuald jest impotentem. Podniecają go wyłącznie Żydówki. Lucyna jest dumna z tego, że „nasi dziadkowie gonili ich z widłami przez zboże”. Niczego nie żałuje. Michał, aktor serialowy, nie wierzy w nic, ale lubi seks i lubi siebie. Chodzi na manifestacje KOD i podrywa dziewczyny. Przypadkiem zostaje gwiazdą opozycji. Jego dziewczyna Emilia kocha i seks, i demokrację. Lubi się angażować, chętnie wysyła wieszaki do Kancelarii Premiera – brzmi zapowiedź spektaklu.

Polski teatr powinien być nośnikiem narodowych wartości, nie zaś talmudycznej nienawiści czy nihilistycznych trendów. Stąd pytam, czy aby przypadkiem, podobnie jak facebook’owy ośrodek, teatr TrzyRzecze nie powinien zostać zdelegalizowane? Wszelkie wątpliwości, czy aby rzeczywiście działający w Warszawie teatr jest kuźnią nihilizmu i antypolskiego lewactwa, rozwiewa recenzja Zbigniew Hołdysa na temat wspomnianego spektaklu:

Spektakl jest przejmujący, poniewierający wartościami i podliczający polityków wszystkich stron. Jest w nim muzyka, seks, są brzydkie wyrazy i straszna siła. Ma też dramatyczną pointę, która zatrzymuje serce.

Lewicowy hochsztapler o lepkich dłoniach

Rafał Gaweł, który kieruje zarówno kuźnią antywartości oraz internetowym ośrodkiem, ma lekceważący stosunek do jakiejkolwiek przyzwoitości. Kim jest Rafał Gaweł, który próbuje innych próbuje straszyć wymiarem sprawiedliwości? To zwykły hochsztapler, który w lipcu bieżącego roku został oskarżony o oszustwa, których część związana jest z działalnością stowarzyszenia prowadzącego teatr TrzyRzecze. To sumy sięgające setek tysięcy złotych. Jego oszustwa i wyłudzenia sięgają już lat 90. Działalności gospodarcze otwierał na cudze nazwiska, w tym matki lub znajomej. Ofiarami jego malwersacji finansowych padały osoby prywatne oraz bank oraz państwo, gdyż jego zaległości mandatowe sięgają 25 tysięcy złotych. Wyrokiem nieprawomocnym został skazany na cztery lata pozbawienia wolności.

Powodem do wstydu dla lewicowego saloniku powinien być fakt, że reprezentuje ich człowiek o lepkich dłoniach. Chociaż kto wie, być może porządniejszych reprezentantów w ich środowisku po prostu brakuje… Rafał Gaweł, który zawodowo zajmuje się wyłudzaniem pieniędzy bryluje w liberalnych mediach i jest moralnym autorytetem dla zdradzieckiego, lewicowego układu, a którego nadrzędnym celem jest „zniszczenie Rzeczpospolitej”.

Pozbawmy go czci i honoru!

Poza tym, do czego to doszło, żeby pospolity hochsztapler obrażał Polaków i donosił do prokuratury na tych, którzy stają w obronie narodowo-katolickiego dziedzictwa? Chce nas zastraszyć? Postraszyć to on może, ale swoich ideowych przodków, do których skóry dobiera się Społeczny Trybunał Narodowy i miejmy nadzieję, miłościwie panujący nam rząd. Żywię głęboką nadzieję, że na takich jak Gaweł oraz jemu podobnych, tak jak na komunistycznych zbrodniarzy, zostanie nałożona społeczna infamia, pozbawienie czci i honoru, a w najlepszym wypadku ekstradycja z kraju.

Myślę, że możemy być dobrej myśli. Prokuratura Krajowa dobrała się do skóry aparatu Rafała Gawła. Pętla na szyi lewicowych ideologii zacieśnia się coraz mocniej.

Tekst pochodzi ze strony: polskalniepodlegla.pl

Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz do nas!

Popierasz naszą działalność?
Masz dość siedzenia bezczynnie?
Chcesz zacząć działać?

Wypełnij deklarację!