Nasz apel

Nasz apel

PLO-favCzy Polskę można skuteczniej zabezpieczyć przed islamskim terroryzmem?

Chcąc oddać hołd ofiarom islamskich zamachów w Belgii, we Francji, we wszystkich innych krajach oraz dziesiątkom tysięcy pomordowanych przez dżihadystów na Bliskim Wschodzie powinniśmy zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo każdej polskiej rodziny, każdej Polki i każdego Polaka. Uniemożliwiając islamskim terrorystom skuteczne działanie zanim jeszcze do niego dojdzie, robimy rzeczywiście najwięcej, żeby pomóc sobie samym i Naszej Ojczyźnie.

Dżihadyści nie mogą mieć żadnej swobody

Wydarzenia w Belgii i we Francji uświadamiają nam, że konieczne jest wspólne działanie ponad politycznymi podziałami. Polską Ligę Obrony tworzą ludzie, którym zależy na tym, żebyśmy wszyscy tutaj w Polsce mogli normalnie żyć. W tej chwili jest nam naprawdę obojętne kto i jaką opcję polityczną popiera. Pora wreszcie przejrzeć na oczy! Kłótnie polityczne, które jesteśmy zmuszeni oglądać w naszym kraju, zaprowadzą nas donikąd. Stoimy w obliczu realnego zagrożenia naszego bezpieczeństwa. Dla dżihadysty niewierny to niewierny, niezależnie od tego, czy bierze udział w Smoleńskich Miesięcznicach, czy popiera Komitet Obrony Demokracji. Islamski totalitaryzm zakłada ludobójstwo wymierzone w europejską ludność bez względu na narodowość, czy poglądy. U tych zbrodniarzy liczy się tylko podział na wiernych – islamistów i niewiernych – resztę.

Polska musi chronić swoje granice!

Decyzja o zamknięciu granic dla uchodźców w żadnym stopniu nie gwarantuje nam wcale spokoju. Za zamachami w Europie stali przecież dżihadyści posiadający obywatelstwo UE. Oznacza to, że jeżeli zostanie utrzymana strefa Schengen w obecnym kształcie to jesteśmy na takiej samej strzelnicy jak każdy inny kraj Unii Europejskiej. Islamscy terroryści – obywatele UE mogą przecież bez żadnego problemu przyjechać do Polski na nadchodzący szczyt NATO, bądź Światowe Dni Młodzieży. Bez drobiazgowej kontroli granic tak naprawdę polskie służby będą mogły niewiele zdziałać pod tym względem. Jak widać od determinacji polskiego rządu sporo będzie zalerzeć, której jednak musimy wymagać! Popieramy dlatego takie inicjatywy jak: http://dzienreferendalny.pl/

Polska Liga Obrony uważa, że dla zapewnienia bezpieczeństwa Polakom należy wprowadzić szczegółową kontrolę graniczną wszystkich osób przyjeżdżających do naszego kraju, niezależnie od posiadanego przez nich obywatelstwa. Kolejnym krokiem może być tutaj wprowadzenie ruchu wizowego dla obywateli państw stwarzających potencjalnie największe zagrożenie terrorystyczne. obecnie za takie osoby należałoby uznać praktycznie wszystkich obywateli UE…

Dżihad to rak toczący Europę

Współczesny dżihadysta może mieć na imię Hans, Francois, a także i Janusz. Pragniemy tutaj zauważyć, że traktujemy islamski totalitaryzm – kalifat i dżihadystyczny terror jako ponure zjawisko o ponadnarodowym charakterze. Ideologia kalifatu opartego o chore prawo szariatu i dżihad wywodzi się z arabskiego kręgu kulturowego, lecz niestety przenika coraz bardziej do Europy przeżywającej dziś kompletny kryzys wartości. Europejscy konwertyci są absolutnie bezcenni dla islamskich, wojujących imamów. Osoba będąca Polakiem od pokoleń, która przykładowo chciałaby zostać islamskim męczennikiem, jest skrajnie niebezpieczna dla ogółu. Może wejść wszędzie niezauważona. Może zrobić praktycznie co i jak zechce. Gdy zechce zabijać robi się strasznie.

Sunnickie ruchy islamistyczne w Polsce mogą stanowić potencjalne zagrożenie

Polska Liga Obrony postuluje objęcie ścisłym monitoringiem ze strony państwowych służb wszelkich sunnickich organizacji islamistycznych działających na terenie Polski. Jakiekolwiek podejrzenie o wspieranie nawet w najlżejszej formie ugrupowań terrorystycznych, zgodnie z regułami logiki, powinno doprowadzić do delegalizacji tychże organizacji. W trosce o bezpieczeństwo Polaków ich członkowie, którym zostanie udowodniona łamiąca prawo działalność, muszą natychmiast opuszczać terytorium naszego kraju. Uważamy, że absolutnie żaden Obywatel Polski nie powinien płacić ani grosza na utrzymywanie terrorystów potencjalnie osadzonych w polskich więzieniach. Pamiętajmy, że osoba po odbyciu kary wychodzi z więzienia i wraca do społeczeństwa. W trakcie pobytu w celi zaś może próbować pozyskać nowe osoby, które zarazi fanatyzmem. Do tego po prostu nie można dopuścić.

Prosimy Państwa o pomoc w naszych działaniach. Słyszy się opinie, że w Polsce nic się przecież nie wydarzyło jak dotąd. Mamy nadzieję, że tak będzie zawsze. Proszę nam uwierzyć, że chcielibyśmy się mylić. Nie wolno nam jednak przejść obojętnie wobec ofiar bestialskich zamachów dokonywanych przez islamskich terrorystów w Europie. Dżihadystom nie chodziło o zabijanie Francuzów, czy Belgów. Dla nich niewierni to niewierni. Polacy również. Nie dajmy się więc wziąć na celownik. Domagajmy się głośno tego, co nam się konstytucyjnie należy: BEZPIECZEŃSTWA!

Konstytucja RP gwarantuje Ci również możliwość wspierania działań Polskiej Ligi Obrony. Skorzystaj z niej. Działajmy razem dla wspólnego dobra. Dla spokojnej i bezpiecznej przyszłości.

Polska Liga Obrony

Skontaktuj się z nami: http://polskaligaobrony.org.pl/kontakt/

e-mail: biuro@polskaligaobrony.org.pl

Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz do nas!

Popierasz naszą działalność?
Masz dość siedzenia bezczynnie?
Chcesz zacząć działać?

Wypełnij deklarację!