Nowy Jork: Kobieta porwana ze studiów, napadnięta seksualnie, trzech podejrzanych aresztowanych

Nowy Jork: Kobieta porwana ze studiów, napadnięta seksualnie, trzech podejrzanych aresztowanych

Nowy Jork: Kobieta porwana ze studiów, napadnięta seksualnie, trzech podejrzanych aresztowanych

Nowy Jork: Kobieta porwana ze studiów, napadnięta seksualnie, trzech podejrzanych aresztowanych

Brighton, N.Y. (WHAM) – Trzech podejrzanych znajduje się w areszcie policyjnym po tym, jak śledczy powiedzieli, że studentka MCC została zmuszona do wejścia do samochodu, zabrana do motelu i zaatakowana.
Policja w Brighton powiedziała, że 23-letni Andy Nano, 20-letni Mohammed Al-Harbi i niezidentyfikowany 17-latek zostali aresztowani. Wszyscy trzej są z Arizony.
W środę po południu około 3:30 policja stwierdziła, że ta trójka podeszła do 21-letniej kobiety, która opuszczała klasę i wchodziła na parking MCC. Następnie rzekomo zmusili ją do wejścia do samochodu. Policja twierdzi, że jeden z tych trzech był byłym chłopakiem, ale nie określił, który z nich.
„Kiedy zaczęliśmy jechać, Andy powiedział, że ma broń w plecaku i że zastrzeliłby mnie, gdybym wrzasnęła lub próbowała uciec. Zacząłam płakać i byłam zdenerwowana. Andy poklepał mnie po twarzy i powiedział: „Zamknij się” – powiedziała ofiara w zeznaniach sądowych.
Policja powiedziała, że została następnie zabrana wbrew jej woli do Motelu 6 w Gates, gdzie została napadnięta seksualnie. Kiedy pozwolili jej odejść, policja powiedziała, że zadzwoniła pod 911, żeby wszystko zgłosić.
Funkcjonariusze zareagowali na wezwanie do Motelu 6 i aresztowali wszystkich trzech podejrzanych. Kobiety nie było na miejscu, gdy policja aresztowała
mężczyzn.
Kobiecie udzielono pomocy i wyleczoną, zwolniono ze szpitala Strong Memorial.
Policja w Brighton nie powiedziała, w jaki sposób zaaresztowano podejrzanych, ale powiedziała, że współpracują z Gates Police, MCC Public Safety i biurem prokuratora okręgowego w Monroe, aby dokonać aresztowania podejrzanych.
„Dziękujemy oddziałowi policji w Brighton i szefowi Henderson za ich staranność, profesjonalizm i partnerstwo w rozwiązywaniu tego incydentu. Bezpieczeństwo naszej społeczności akademickiej jest dla nas najwyższym priorytetem i głęboko doceniamy partnerstwo BPD w tym wysiłku „, powiedział w oświadczeniu szef departamentu bezpieczeństwa publicznego MCC Tony Perez.
Nano, Al-Harbi i trzeci podejrzany zostali oskarżeni o porwanie drugiego stopnia. Wszystkie trzy zostały postawione w stan oskarżenia i znajdują się w więzieniu hrabstwa Monroe z grzywną 100 000 USD w gotówce lub 200 000 USD w obligacjach.
Gates Police twierdzi, że Nano zostanie oskarżony o gwałt pierwszego stopnia, wykorzystywanie seksualne pierwszego stopnia i przestępstwo seksualne pierwszego stopnia. Nakaz zostanie złożony w więzieniu hrabstwa Monroe.
Kolejne zarzuty mogą pojawić się w toku rozprawy, po tym, jak wielkie jury będzie rozpatrywało sprawę.
Tłumaczenie : Agata Cichecka

Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz do nas!

Popierasz naszą działalność?
Masz dość siedzenia bezczynnie?
Chcesz zacząć działać?

Wypełnij deklarację!