O nas

husar-maly

Jesteśmy ”Polish Defence League”. Obecnie „Polska Liga Obrony”. Ze względu na kontrowersje wokół obcojęzycznej nazwy zmieniliśmy ją na polski odpowiednik. Zapewne większość z Was, którzy czerpią informację spoza głównego nurtu wie, że Europa Zachodnia pogrążona jest w głębokim kryzysie ze względu na masową imigrację zwłaszcza z terytoriów muzułmańskich.

Polityka integracji i multikulturalizmu na Zachodzie nie sprawdziła się. Częścią tej polityki są inspirowane sztucznie przez tamtejsze władze, jako wentyl bezpieczeństwa, ruchy antyislamskie w stylu „English Defence League”, od którego zdecydowanie się odcinamy. „Polish Defence League” czyli „Polska Liga Obrony” powstała niezależnie, z inicjatywy polskich patriotów, którzy zobaczyli na obczyźnie szybko postępującą, przy poparciu tamtejszych władz i części społeczeństwa zgodnie z ideą poprawności politycznej, brutalną islamizację.

W Europie sytuacja powoli robi się katastrofalna, a według danych demograficznych zachód Europy stanie się wkrótce „Islamskim Kalifatem”. My jako „Polska Liga Obrony” chcemy w myśl naszego hasła „Mądry Polak przed szkodą” wyciągnąć wnioski z sytuacji w Europie i uchronić nasz Naród i naszą Ojczyznę przed podobną przyszłością. W Polsce proces islamizacji został już rozpoczęty. Nasze bezmyślne władze chcą kopiować każdy absurd wymyślony na Zachodzie.

Do Polski są obecnie wpuszczani bez kontroli wizowej ani jakiejkolwiek innej, osiedlani oraz utrzymywani przez polski rząd m.in. tzw. uchodźcy wojenni z Czeczeni, Syrii czy też innych krajów, w tym stricte muzułmańskich. W rzeczywistości często są to zbrodniarze, którzy biorą udział we wszystkich wojnach po stronie radykalnego islamu i mają powiązania z ugrupowaniami terrorystycznymi np. „Al Kaidą” czy „Bractwem Muzułmańskim”. Ich celem w Polsce jest główna idea islamu czyli zaprowadzenie barbarzyńskiego prawa szariatu na swoim terenie niezależnego od prawa państwowego. Islam nie uznaje ani państwowości, ani tożsamości narodowej a jedynie ekspansję swojej „religii” na całym świecie. Islam uważa że nasza cywilizacja jest bezbożna, antymuzułmańska i niemoralna. Nie zgadzamy się z tym i będziemy walczyć przeciw kolonizacji naszego kraju przez muzułmanów, w imię naszej wolności i wartości, ku czci naszych przodków oraz dla zapewnienia przetrwania naszym przyszłym pokoleniom.

Warto również zaznaczyć odmienność Polskich Tatarów od wszelkich przyjezdnych muzułmanów. Tatarzy są Polakami i żyją wśród nas od wieków. Są zasymilowani, dlatego też przyjezdni oraz polscy konwertyci, którzy potępiają ich stopień asymilacji, w 2001 roku założyli Ligę Muzułmańską RP. Zamiast dołączyć się do istniejącego od 1925 Muzułmańskiego Związku Religijnego, należącego do zasymilowanych Tatarów, stworzyli nową organizację. To tylko potwierdza ich niechęć do asymilacji z polskim społeczeństwem. Sukcesywnie Liga Muzułmańska przejmuje budynki należące do MZR – tak się stało m.in. z Centrum Kultury Muzułmańskiej w Poznaniu, czy też z meczetem w Warszawie przy ul. Wiertniczej. Do MZR na daną chwilę należą meczety w Kruszynianach, Bohonikach oraz w Gdańsku.

Polska nigdy, w przeciwieństwie do Zachodniej Europy, nie stanie się islamskim kalifatem. My, polscy Słowianie, nigdy do tego nie dopuścimy !!!

Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz do nas!

Popierasz naszą działalność?
Masz dość siedzenia bezczynnie?
Chcesz zacząć działać?

Wypełnij deklarację!