Obcokrajowiec atakował i obrażał Polaków

Obcokrajowiec atakował i obrażał Polaków

Obcokrajowiec atakował i obrażał Polaków

32-letni Niemiec tureckiego pochodzenia atakował i obrażał Polaków w centrum Warszawy. Dopuścił się również przestępstwa na tle seksualnym. Został zatrzymany w areszcie na 3 miesiące.

Do zdarzenia doszło w zeszłą niedzielę wieczorem, na Krakowskim Przedmieściu. Mężczyzna najpierw popchnął dwie starsze kobiety, które upadły na chodnik.
Następnie zaatakował inną kobietę. Przyparł ją do muru i zaczął obmacywać.

Agresywny mężczyzna miał wykrzykiwać łamaną polszczyzną wulgarne słowa i znieważać polski naród. Portal Fakt.pl ustalił, że obcokrajowiec miał krzyczeć „J…ć Polaków” oraz „Polacy to rasiści”.

Policjanci zawiadomieni o agresywnym zachowaniu obcokrajowca interweniowali natychmiast. Zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

32-latek usłyszał już zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej, doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej oraz publicznego znieważenia narodu polskiego. Sąd podjął już decyzję o aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Policja apeluje, by inne osoby, których nietykalność cielesna została naruszona przez wspomnianego mężczyznę w opisanym miejscu, zgłaszały się na komisariat przy ulicy Wilczej 21.

Źródło: niezalezna.pl

Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz do nas!

Popierasz naszą działalność?
Masz dość siedzenia bezczynnie?
Chcesz zacząć działać?

Wypełnij deklarację!