Razem łatwiej – Pomóżmy potrzebującemu!

Razem łatwiej – Pomóżmy potrzebującemu!

razemłatwiejPewni dobrzy ludzie zwrócili się do nas z prośbą o rozpowszechnienie informacji. Uważamy, że warto jest pomóc i do tego Was również zachęcamy:

„Prosimy o pomoc pewnemu człowiekowi, który większość życia spędził na walce ze swoimi chorobami – często przebywając w szpitalach i walcząc o swoje zdrowie, nie wiedzą co przyniesie kolejny dzień…

Człowiek ten ma przyznaną rentę – powinien otrzymywać AŻ 1000 zł netto od naszego państwa, co jest strasznie niewielką kwotą! Koszty życia schorowanego człowieka są bardzo wysokie – leki, opieka całodobowa, czynsz – wszystko trzeba regularnie opłacać, ALE…

Nastąpiło zajęcie sporej części renty oraz zajęcie konta bankowego. Żeby się ratować, ów Pan wziął kilka pożyczek, których nie zdołał spłacić. Łączna kwota zadłużenia to aż 9 tyś zł!

Mężczyzna wymaga ciągłej, całodobowej opieki. Pomijając, że zaczynają coraz bardziej dokuczać mu objawy starości, to wcześniej przeszedł amputację kończyny prawej na poziomie uda z powodu martwicy skóry, miał wykonany przeszczep metodą Tierscha-bez zadawalającego efektu – przeszczep się nie przyjął, ma niedowład połowiczny lewostronny, wylew (krwawienie podpajenczynówkowe), zgąbczenie mózgu, ciśnienie oraz zaburzenia w krążeniu żylnym… Osoba ta jest bardzo chora i bardzo potrzebuje pomocy – nie jest w żadnym stopniu zdolny do wykonywania czynności zarobkowych.

Nadchodzi sroga zima, a żeby ją spokojnie przetrwać potrzebny jest opał: 2 przyczepy drewna i węgiel. Serce pęka na myśl, że ten biedny, schorowany człowiek będzie się zwijał się z zimna, bo nie uda mu się pomóc…

Mężczyzna całe życie był spokojny, nigdy nie skrzywdziłby muchy. Wierzymy, że znajdzie się człowiek, może grupa ludzi, która w swej bezinteresownej dobroci postanowi pomóc.

Preferowana pomoc: bezpośrednie zakupienie opału bądź wpłata symbolicznych kwot na wskazany nr konta.

Dysponujemy wszystkimi potrzebnymi dokumentami (decyzja z zus, wypisy ze szpitali, karty informacyjne, konsultacje lekarskie itd), więc osoba, która zdecyduje się pomóc, w razie potrzeby otrzyma pełen wgląd w skany tych dokumentów ,na których znajdują się wszystkie objawy opisane powyżej oraz informacja, że człowiek ten nie jest zdolny do samodzielnego funkcjonowania.

W razie chęci pomocy prosimy o:

1. Przelewanie jakichkolwiek kwot na numer rachunku

33 1090 0075 5339 0810 7101 7087

z dopiskiem „pomagam“w tytule przelewu

2. Lub kontakt mailowy: pomagam@szlachetnygest.pl

3. Lub pomoc w udostępnianiu informacji dalej.”

Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz do nas!

Popierasz naszą działalność?
Masz dość siedzenia bezczynnie?
Chcesz zacząć działać?

Wypełnij deklarację!