Socjalistyczny Kalifat Europejski

Socjalistyczny Kalifat Europejski

Socjalistyczny Kalifat Europejski traci miliardy na imigrantów którzy przybywają spoza Europy i żyją na koszt państwa, kwoty z roku na rok stale rosną!

5 czerwca 2014r. Komisarz do spraw wewnętrznych Cecilia Malmström w Komisji Europejskiej w wywiadzie dla „Die Welt” zapowiedziała, że KE przeznaczy 6 tys. euro na każdego uchodźcę. Kwota ta ma zostać wydana na jego aklimatyzację i integrację z miejscową ludnością. Komisarz nalega aby kraje członkowskie przyjmowały więcej uchodźców, głównie z bliskiego wschodu. Czy to się opłaca? Odpowiedź jest oczywista, jednak podam kilka przykładów.

Z niedowierzaniem czytam kwoty opublikowane przez Norweski dziennik finansowy „Finansavisen” który powołuje się na dane Norweskiego Urzędu Statystycznego. Każdy imigrant spoza Europy w 2012 r. kosztował norweskiego podatnika netto 4,1 mln koron. W 2012 r. do Norwegii przybyło około 15 tys. imigrantów spoza Europy, co oznacza wydatek netto 63 mld koron.

Turcy mieli zapewnić Niemcom tanią siłę roboczą, jednak po kilku dekadach to niemieccy obywatele będą pracować na nich by żyło się lepiej. Fakty mówią same za siebie:
-3 miliony Turków mieszka w Niemczech, 2,5 mln z nich posiada obywatelstwo niemieckie, większość z nich to konserwatywni muzułmanie.
-80% tureckich imigrantów w Niemczech żyje dzięki pomocy opieki społecznej, 20% ma stałą pracę.

Według niemieckiego systemu świadczeń socjalnych, każdy dorosły obywatel, który posiada obywatelstwo niemieckie, jest bezrobotny i nie może znaleźć odpowiedniej pracy, ma prawo uzyskać miesięczne 482 euro. Dodatkowo, rodzice mogą uzyskać na każde dziecko poniżej 18 lat, 200 euro. Wszystkie ich miesięczne wydatki w zakresie wynajmu, ogrzewania, energii, ubezpieczeniazdrowotnego, i transportu publicznego pokrywa państwo. Nic tylko rozmnażać się i prowadzić we własnym zakresie swój dżihad. Skoro europejczycy są takimi idiotami aby pracować na zasiłki, to dlaczego tego nie wykorzystać? Z takiego założenia wychodzi znaczna większość muzułmanów…

W Wielkiej Brytanii wydane zostało 280 miliardów funtów na uchodźców w latach 2010-2012. Przyjęcie do swojego kraju uchodźców to dopiero początek problemów. Według raportu Migrationwatch, średnio imigranci są bardziej narażeni na bezrobocie w stosunku do średniej w Wielkiej Brytanii. Na przykład 80% imigrantów z Somalii jest biernych zawodowo, czyli żyje z zasiłków, to samo tyczy się imigrantów z Turcji 70%, Bangladeszu 56%, Pakistanu 55%.

żródło: Parezja.pl

Zapisz się do naszego newslettera!

Dołącz do nas!

Popierasz naszą działalność?
Masz dość siedzenia bezczynnie?
Chcesz zacząć działać?

Wypełnij deklarację!